اگر کسی حریم ولایت و خبرگان را شکست باید انتظار داشته باشد که دیگران حریم او ر

آیت الله اسدالله ایمانیصحبت های معنادار آیت الله ایمانی در خطبه های نماز جمعه:
چند روزی است که از داستان کتک خوردن علی مطهری می گذرد و در این مورد روایت های متفاوتی نقل قول می شود.  در خطبه‌های نماز جمعه آب پاکی رابر روی دست همگان ریخت و اظهار داشت: عده‌ای برای اینکه استان فارس را از آرامش و مسائل اصلی دور نگه دارند، دریچه‌های فتنه را آرام آرام می‌گشایند و این خطری برای فارس است و من چندمین باری است که این نکته را متذکر می‌شوم؛ عده‌ای آرامش و سلامت استان را تهدید می‌کنند.

به نوشته خبرگزاری فارس، وی افزود: من با تمام وجود نگرانم، مگر ما مشکل بیکاری و تعطیلی کارخانه‌ها را نداریم؟ مگر ما مشکل خشکسالی و حاشیه‌نشینی را نداریم؟ آیا واقعا مشکل ما این است که هر روز یک سخنران دعوت شود و حتی به تذکر شورای تامین استان هم در این مورد توجه نکنند.

امام جمعه شیراز اضافه کرد: دانشجویان ما مسموم شدند، اما کسی عکس‌العمل نشان نداد. هیچ نماینده‌ای هم بیانیه صادر نکرد، اما هنگامی که حادثه‌ای سیاسی اتفاق می‌افتد همه دچار التهاب و اضطراب می‌شوند.

نماینده ولی‌فقیه در فارس خاطرنشان کرد: اگر کسی حریم ولایت و خبرگان و فتنه را شکست باید انتظار داشته باشد که دیگران حریم او را بشکنند که اگر باد کاشتید طوفان درو می‌کنید.

ایمانی تصریح کرد: مسائل را نباید مقطعی ارزیابی کرد و باید توجه داشت که دولت تدبیر و امید و دولت همه مردم است و دولت گروه خاصی نیست.

وی بیان کرد: رئیس‌جمهور محترم ما با توجه به تقسیم آرا در کشور، دولت را دولت اعتدال نام گذاشت که 49.7 درصد یک‌طرف و 50.3 درصد یک‌طرف، یعنی آمارها خیلی به هم نزدیک است و در این شرایط اعتدال نیاز است.

امام‌جمعه شیراز تصریح کرد: همگان بدانند شیراز، شیراز دوران طاغوت نیست، شیراز حرم سوم اهل‌بیت (ع) است یک روز دشمنان جشن هنر را در شیراز برپا کردند، اما آن خواب سپری شد. الان نزدیک 15 هزار شهید در استان فارس و 5 هزار شهید در خود شیراز داریم و خون شهیدان اجازه نمی‌دهد که این شهر به آن تباهی‌ها برگردد.

وی ادامه داد: نکته دیگری که لازم میدانم اشاره کنم، این است که در فضای بعضی از رسانه‌ها مطالبی دیده می‌شود که استنباط می‌شود نوعی عقده‌گشایی و تسویه‌حساب سیاسی مطرح است و گویا مقدماتی تهیه‌شده  تا عده‌ای قلم‌به‌دست عقده‌گشایی کنند.

/ 1 نظر / 28 بازدید
طراحی سایت

طراحی حرفه ای وب سایت در هونیاک با هونیاک در صفحه اول گوگل بدرخشید. طراحی سایت شخصی و تجاری طراحی پورتال سازمانی طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت نیازمندیها طراحی سایت دکوراسیون بهینه سازی وب سایت طراحی نرم افزار اندروید طراحی لوگو و نشان تجاری و.... www.honiac.ir info@honiac.ir